Formulario de búsqueda

Lu Ma Mi Ju Vi Do
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
Desde
Martes
10
Julio
22
00
hasta
Martes
7
Agosto
2018
23
00
Calendari campionats futbet

PATROCINA: AJUNTAMENT DE TURÍS

ORGANITZA: FALLA PLAÇA DEL MERCAT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAJORS: XXXV EDICIÓ

EQUIPS PARTICIPANTS:

GRUPO SECADEROS CERVIGLAS S.A.
LOFLIMAN
FOROCOCHES.COM
CADILLAC PUB
EL TOSSAL
CENTRE VETERINARI TURÍS
RAYO TURISANO

INFANTILS: VI EDICIÓ

EQUIPS PARTICIPANTS:

MORROS XATOS TEAM
XENTSAN F.S.
CONSTRUCCIONES CARIONET F.S.
LOS BULLS
MANOOLOS F.S.
TUERCEBOTAS F.S.

CALENDARI  DE  PARTITS:

 DIMARTS 10-07-2018

21’00h    FOROCOCHES.COM-EL TOSSAL……………………………..    2 - 1
21’50h    CADILLAC PUB GRUPO-SECADEROS CERVIGLAS S.A….....  1 - 0
22’40h RAYO TURISANO-LOFLIMAN………………….…………………..... 1 - 3
 

DIMECRES 11-07-2018

20’15h (INF) CONSTRUCCIONES CARIONET F.S-MANOLOS…….…     3 - 0
21’00h (INF) LOS BULLS-MORROS XATOS TEAM…………….………     4 - 4
21’50h    CENTRE VETERINARI-EL TOSSAL………………..…………… 2 - 0
22’40h LOFLIMAN-FOROCOCHES.COM………………………..……..… 4 - 1
 

DIIJOUS 12-07-2018

20’15h (INF) XENTSAN F.S-TUERCEBOTAS F.S……………………….….………………….. 8 - 0
21’00h (INF) LOS BULLS-CONSTRUCCIONES CARIONETF.S…..…………….................   4 - 4
21’50h GRUPO SECADEROS CERVIGLAS S.A.-CENTRE VETERINARI TURÍS    …….    3 - 1
22’40h RAYO TURISANO-CADILLAC PUB……………………………..……………………    .0 - 6

 

DILLUNS 16-07-2018

20’15h (INF) TUERCEBOTAS F.S.-MANOOLOS F.S……………………. 4 - 0
21’00h (INF) MORROS XATOS TEAM-XENTSAN F.S.…….…..…………  3 - 1
21’50h    RAYO TURISANO-CENTRE VETERINARI TURÍS……………    4 - 3
22’40h EL TOSSAL-GRUPO SECADEROS CERVIGLAS S.A.……..……  0 - 3
 

DIMARTS 17-07-2018

20’15h (INF) XENTSAN F.S.-CONSTRUCCIONES CARIONET F.S…………    2 - 3
21’00h (INF) MORROS XATOS TEAM-TUERCEBOTAS F.S……….…………… 7 - 2
21’50h    LOFLIMAN-CENTRE VETERINARI TURÍS…...………………………  3 - 5
22’40h    CADILLAC PUB-FOROCOCHES.COM……………………………....  2 - 2

DIMECRES 18-07-2018

20’15h (INF) LOS BULLS-MANOOLOS F.S……………………………..……….....…3 - 5
21’00h (INF) CONSTRUCCIONES CARIONET F.S.-MORROS XATOS TEAM….    2 - 9
21’50h    GRUPO SECADEROS CERVIGLAS S.A-LOFLIMAN…….…..................    4 - 1
22’40h    FOROCOCHES.COM-RAYO TURISANO………………………................  1 - 2

DIJOUS 19-07-2018

20’15h (INF) TUERCEBOTAS F.S.-LOS BULLS.…………………………..............  5 - 1
21’00h (INF) MANOOLOS F.S.-MORROS XATOS TEAM……………………...    1 - 10
21’50h    LOFLIMAN-CADILLAC PUB……………………………….…….……….    3 - 2
22’40h    FOROCOCHES.COM-GRUPO SECADEROS CERVIGLAS S.A…....    2 - 4
 

DILLUNS 23-07-2018

20’15h (INF) MANOOLOS F.S.-XENTSAN F.S.. ……………………………........    0 - 5
21’00h (INF) TUERCEBOTAS-CONSTRUCCIONES CARIONET F.S…………   4 - 3
21’50h    CENTRE VETERINARI TURÍS-CADILLAC PUB…….……………......    3 - 1
22’40h    LOFLIMAN-EL TOSSAL ………………………………………………… 3 - 0

 DILLUNS 30-07-2018

21’00h (INF) XENTSAN F.S.-LOS BULLS………………………………........    7 - 3
21’50h    CADILLAC PUB-EL TOSSAL…….……………..………..................    3 - 0
22’40h    GRUPO SECADEROS CERVIGLAS S.A.-RAYO TURISANO.…....   1 - 2

DIMARTS 31-07-2018

21’00h    CENTRE VETERINARI TURÍS-FOROCOCHES.COM..........   4 - 2
21’50h    EL TOSSAL-RAYO TURISANO……………………................... 0 - 3
   

FASE FINAL:

    DIJOUS 02-08-2018                           SEMIFINALS

(A)    20’30h    PRIMER FASE PREVIA (INF):  MORROS XATOS TEAM  7
                         QUART FASE PREVIA (INF):     CONSTRUCCIONES CARIONET F.S. 1

(B)    21’15h    SEGON FASE PREVIA (INF):  XENTSAN F.S. 8
                          TERCER FASE PREVIA (INF): TUERCEBOTAS F.S   0

(A)    22’00h    PRIMER FASE PREVIA: RAYO TURISANO    2
                         QUART FASE PREVIA:  LOFLIMAN   2 P.P.
    
(B)    23’00h    SEGON FASE PREVIA:  GRUPO SECADEROS CERVIGLAS S.A.   4
                         TERCER FASE PREVIA: CENTRE VETERINARI TURÍS   1

    DILLUNS  06-08-2018               PARTITS FINALS

    21’15h    TERCER I QUART LLOC INFANTIL

    PERDEDOR SEMIFINAL (A): CONSTRUCCIONES CARIONET F.S.    ____
    PERDEDOR SEMIFINAL (B):TUERCEBOTAS F.S.    ____

    22’00h    TERCER I QUART LLOC

    PERDEDOR SEMIFINAL (A): RAYO TURISANO    ____
    PERDEDOR SEMIFINAL (B): CENTRE VETERINARI TURIS    ____

DIMARTS  07-08-2018                                FINALS

    22’00h    GRAN FINAL INFANTIL

    GUANYADOR SEMIFINAL (A): MORROS XATOS TEAM    ____
    GUANYADOR SEMIFINAL (B): XENTSAN F.S.    ____

    23’00h    GRAN FINAL

    GUANYADOR SEMIFINAL (A): LOFLIMAN    ____
    GUANYADOR SEMIFINAL (B): GRUPO SECADEROS CERUIGLAS S.A.    ____

        

CONDICIONS:
    Es obligatori al realitzar el sorteig que tots els equips tinguen entregades les fotocopies del D.N.I dels seus integrants, així com haver omplit la fulla d'inscripció amb totes les dades; totes aquestes dades son necessàries tant per l’arbitratge, com pel segur dels jugadors en competició. La relació d'altes de jugadors pot completar-se fins l'últim partit de la primera fase, no podent-se apuntar desprès. Les normes del present campionat son les de la Federació de futbol sala aplicades per l'associació d'arbrits “Acude futbo-sala”.

SANCIONS:
CADA CAS SERÀ TRACTAT PER SEPARAT PEL COMITE ORGANITZADOR, VARIANT LES SANCIONS SEGONS L’INTERPRETACIÓ DE L’ÀRBITRE I DE L’ORGANITZACIÓ (DES D’UN PARTIT FINS LA DESQUALIFICACIÓ TOTAL, SEGONS LA GRAVETAT).

    

            
                                        L’ORGANITZACIÓ.