Formulario de búsqueda

Lu Ma Mi Ju Vi Do
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
Calendari futbet
3/07/2017

XXXIV EDICIÓ MAJORS

EQUIPS PARTICIPANTS:
 FRUTAS MARTÍNEZ BELDA TURÍS
CADILLAC PUB
SERGEVA
LOFLIMAN F.S.
LUIS SERVICIOS AGRÍCOLAS
GRUPO CERVIGLAS
CENTRE VETERINARI TURÍS
SECADEROS LEVANTE
DISCOSOUND
 

V EDICIÓ INFANTILS
 
EQUIPS PARTICIPANTS:
TURÍS F.S.
DAB NATION
PIXORROS
LOS PITBULL
MORRO XATOS TEAM
CAILLOU F.S.
PIXORROS F.S.

 

CALENDARI  DE  PARTITS:

DILLUNS 03-07-2017
20’15h (INF) MORRO XATOS TEAM-PIXORROS 4 - 1
21’00h (INF) LOS PITBULL-TURÍS F.S 2 - 7
21’50h SERGEVA-DISCOSOUND 2 - 3
22’40h GRUPO CERVIGLAS-LOFLIMAN F.S 2 - 4

DIMARTS 04-07-2017
20’15h (INF) PIXORROS F.S.-LOS PITBULL 3 - 2
21’00h (INF) CAILLOU F.S-MORROS XATOS TEAM 0 - 11
21’50h CADILLAC PUB-LUIS SERVICIOS AGRÍCOLAS 2 - 1
22’40h LOFLIMAN F.S.-FRUTAS MARTÍNEZ BELDA TURÍS 7 - 2

DIMECRES 05-07-2017
20’15h (INF) DAB NATION-PIXORROS 1 - 1
21’00h (INF) CAILLOU F.S.-TURÍS F.S 1 - 3
21’50h CENTRE VETERINARI TURÍS-SECADEROS LEVANTE 2 - 2
22’40h GRUPO CERVIGLAS-SERGEVA 1 - 0

 

DIJOUS 06-07-2017
20’15h (INF) PIXORROS F.S.-CAILLOU F.S 0 - 14
21’00h (INF) MORROS XATOS TEAM-TURÍS F.S 1 - 1
21’50h CADILLAC PUB-SERGEVA 2 - 1
22’40h GRUPO CERVIGLAS-LUIS SERVICIOS AGRÍCOLAS 2 - 2

DILLUNS 10-07-2017
20’15h (INF) PIXORROS-TURÍS F.S 0 - 10
21’00h CENTRE VETERINARI TURÍS-LOFLIMAN F.S 5 - 3
21’50h LUIS SERVICIOS AGRÍCOLAS-DISCOSOUND 2 - 8
22’40h FRUTAS MARTÍNEZ BELDA TURÍS-SECADEROS LEVANTE 2 - 4

DIMARTS 11-07-2017
21’00hSERGEVA-CENTRE VETERINARI TURÍS 3 - 4
21’50hSECADEROS LEVANTE-CADILLAC PUB 3 - 2
22’40hLUIS SERVICIOS AGRÍCOLAS-FRUTAS MARTÍNEZ BELDA TURÍS 2 - 3

DIMECRES 12-07-2017
20’15h (INF) DAB NATION-CAILLOU F.S 1 - 5
21’00h LOFLIMAN F.S.-LUIS SERVICIOS AGRÍCOLAS 4 - 1
21’50h CADILLAC PUB-DISCOSOUND 1 - 2
22’40h GRUPO CERVIGLAS-FRUTAS MARTINEZ BELDA TURÍS 5 - 0

DIJOUS 13-07-2017
21’00h LUIS SERVICIOS AGRÍCOLAS-SERGEVA 4 - 4
21’50h SECADEROS LEVANTE-LOFLIMAN F.S 0 - 3
22’40h CENTRE VETERINARI TURÍS-GRUPO CERVIGLAS 1 - 0

DIVENDRES 14-07-2017
20’30h (INF) LOS PITBULL-MORRO XATOS TEAM 1 - 5
21’15h (INF) CAILLOU F.S.-PIXORROS 7 - 1
22’00h (INF) TURÍS F.S.-DAB NATION 6 - 0

DILLUNS 17-07-2017
20’15h (INF) PIXORROS F.S.-DAB NATION 0 - 7
21’00h LOFLIMAN F.S.-SERGEVA 7 - 4
21’50h DISCOSOUND-SECADEROS LEVANTE 8 - 0
22’40h CADILLAC PUB-GRUPO CERVIGLAS 3 - 1

DIMARTS 18-07-2017
21’00h FRUTAS MARTÍNEZ BELDA TURÍS-CADILLAC PUB 0 - 2
21’50h DISCOSOUND-CENTRE VETERINARI TURÍS 3 - 3
22’40h SECADEROS LEVANTE-GRUPO CERVIGLAS 3 - 0

DIMECRES 19-07-2017
20’15h (INF) LOS PITBULL-PIXORROS 1 - 9
21’00h SERGEVA-SECADEROS LEVANTE 1 - 10
21’50h LUIS SERVICIOS AGRÍCOLAS-CENTRE VETERINARI TURÍS 0 - 5
22’40h FRUTAS MARTÍNEZ BELDA TURÍS-DISCOSOUND 2 - 3

DIJOUS 20-07-2017
21’00h FRUTAS MARTÍNEZ BELDA TURÍS-CENTRE VETERINARI TURÍS 1 - 5
21’50h CADILLAC PUB-LOFLIMAN F.S 2 - 2
22’40h DISCOSOUND-GRUPO CERVIGLAS 7 - 0

DIVENDRES 21-07-2017
20’30h (INF) PIXORROS-PIXORROS F.S  2 - 4
21’15h (INF) CAILLOU F.S.-LOS PITBULL 7 - 5
22’00h (INF) DAB NATION-MORRO XATOS TEAM 1 - 7

DIMECRES 26-07-2017
20’15h (INF) TURÍS F.S.-PIXORROS F.S 23 - 1
21’00h SERGEVA-FRUTAS MARTÍNEZ BELDA TURÍS 4 - 2
21’50h LUIS SERVICIOS AGRÍCOLAS-SECADEROS LEVANTE 2 - 8
22’40h DISCOSOUND-LOFLIMAN 0 - 3

DIJOUS 27-07-2017
20’30h (INF) DAB NATION-LOS PITBULL 7 - 3
21’15h (INF) MORRO XATOS TEAM-PIXORROS F.S 14 - 1
22’00h CENTRE VETERINARI TURÍS-CADILLAC PUB (no presentats)

 

FASE FINAL:

DIMARTS 01-08-2017                           SEMIFINALS
(A)20’30h PRIMER FASE PREVIA: Turís F.S. 9
                 QUART FASE PREVIA: DAB Nation 5

(B)21’15h SEGON FASE PREVIA: Morro Xatos Team 6
                 TERCER FASE PREVIA: Caillou F.S. 2

(A)22’00h PRIMER FASE PREVIA: Lofliman F.S. 2
                  QUART FASE PREVIA: Secaderos Levante 3

(B)23’00h SEGON FASE PREVIA: Discosund 2
                 TERCER FASE PREVIA: Centre Veterinari Turís 5

 

DILLUNS  07-08-2017               PARTITS FINALS
21’15hTERCER I QUART LLOC
PERDEDOR SEMIFINAL (A): DAB Nation 1 (victòria en els penaltis)
PERDEDOR SEMIFINAL (B): Caillou F.S. 1

22’00hTERCER I QUART LLOC
PERDEDOR SEMIFINAL (A): Lofliman F.S. 1
PERDEDOR SEMIFINAL (B): Discosound 4

DIMARTS  08-08-2017 FINALS
22’00hGRAN FINAL
GUANYADOR SEMIFINAL (A): Turís F.S. 0
GUANYADOR SEMIFINAL (B): Morro Xatos Team 4

23’00hGRAN FINAL
GUANYADOR SEMIFINAL (A): Secaderos Levante 1
GUANYADOR SEMIFINAL (B): Centre Veterinari Turís 0

CONDICIONS:
És obligatori al realitzar el sorteig que tots els equips tinguen entregades les fotocopies del D.N.I dels seus integrants, així com haver omplit la fulla d'inscripció amb totes les dades. Totes aquestes dades son necessàries tant per l’arbitratge com pel segur dels jugadors en competició. La relació d'altes de jugadors pot completar-se fins l'últim partit de la primera fase, no podent-se apuntar després. Les normes del present campionat son les de la Federació de futbol sala aplicades per l'associació d'arbrits “Acude futbol-sala”.

SANCIONS:
• TARGETA GROGA + GROGA = ROJA: 1 PARTIT

• TARGETA ROJA=1 PARTIT

• TARGETA ROJA (PER AGRESIÓ): CADA CAS SERÀ TRACTAT PER SEPARAT PEL COMITE ORGANITZADOR, VARIANT LES SANCIONS SEGONS L’INTERPRETACIÓ DE L’ÀRBITRE I DE L’ORGANITZACIÓ (DES D’UN PARTIT FINS LA DESQUALIFICACIÓ TOTAL, SEGONS LA GRAVETAT).

L’ORGANITZACIÓ.