Formulario de búsqueda

Lu Ma Mi Ju Vi Do
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
Franco i García guanyen el campionat de pàdel de festes
9/08/2018

El passat 6 d’agost, Turís celebrà les finals del torneig de pàdel amb motiu de les seues festes municipals. Amb partits que han estat realitzant-se des de principis de juliol, aquest dilluns l’esdeveniment culminà amb la victòria d’Edu Franco i Borja García a la categoria Sènior, d’Hugo González i Pablo Lledó en Júnior primera categoria i de Ferran Almonacil i Andrés Tapia en Júnior segona categoria.

L’acte compta amb la presència de l’alcalde, Eugenio Fortaña, del regidor d’esports, Iván Picó, i del regidor de festes, Ismael Corell, ademés, també amb la de la regina de festes, Sandra Cifre, que inaugurà el partit amb un servei d’honor.

Guanyadors/es

Júnior Segona categoria
1 Ferran Almonacil i Andres Tapia
2 Ivan Almela i Jaume Navarro
3 Sofia Guaita i Aitana Estellés

Júnior primera categoria
1 Hugo González i Pablo Lledó
2 Andreu Tarín - Martín Sáez
3 Ivan Esteve - Jaume Giménez

Sénior
1 Edu Franco i Borja García
2 Paco Ibáñez - Jorge Martínez
3 Enrique Nogueroles i Jose Antonio Martínez

 

 

El pasado 6 de agosto, Turís celebró las finales del torneo de pádel con motivo de sus fiestas municipales. Con partidos que se han estado realizando desde principios de julio, este lunes el acontecimiento culminó con la victoria de Edu Franco y Borja García en la categoría Sénior, de Hugo Gonzáles y Pablo Lledó en Júnior primera categoria y de Ferran Almonacil y Andrés Tapia en Júnior segunda categoría.

El acto contó con la presencia del alcalde, Eugenio Fortaña, del concejal de deportes, Iván Picó, i del concejal de fiestas, Imael Corell, además, también con la de la regenta de fiestas, Sandra Cifre, que inauguró el partido con un saque de honor

Ganadores/as
Júnior segunda categoría
1 Ferran Almonacil y Andres Tapia
2 Ivan Almela y Jaume Navarro
3 Sofia Guaita y Aitana Estellés

Júnior primera categoría
1 Hugo González y Pablo Lledó
2 Andreu Tarín y Martín Sáez
3 Ivan Esteve y Jaume Giménez

Sénior
1 Edu Franco y Borja García
2 Paco Ibáñez y Jorge Martínez
3 Enrique Nogueroles y Jose Antonio Martínez